Menu ślubne - tak czy nie?
13.jpg

Podstawą udanego wesela jest świetna muzyka oraz pyszne jedzenie. Te dwa elementy, oczywiście zaraz za wyglądem Państwa Młodych są najczęściej komentowanymi elementami wesela. Sporym ułatwienie będzie postawienie na stołach menu ślubnego. Taka rozpiska z daniami staje się coraz popularniejsza na polskich weselach. 

Średni czas trwania wesela to około 12 godzin - od momentu zakończenia ceremonii zaślubin czy to w Urzędzie Stanu Cywilnego (najczęściej ceremonia odbywa się w godzinach 13-14:00) czy w kościele (15-17:00) do białego rana (04-06:00). W ciągu tych 12 godzin nasi goście zdążą porządnie zgłodnieć. Im więcej gości weselnych tym trudniej zadowolić każdego. Wiadomo, że zawsze trafia się na dania, które nie wszyscy uwielbiają, jak np. golonka, tatar czy nawet ryba. Sporym ułatwienie dla gości będzie postawienie na stolach menu - jednego na środku stołu dostępnego dla kilku osób lub indywidualnie dla każdego gościa na talerzyku. Już na początku imprezy goście mają wgląd, co będzie serwowane przez cały wieczór. Można przygotować swoje żołądki na kulinarna ucztę. Jeśli wiemy, że za chwilę będzie spory deser, albo pyszna kolacja to nie najemy się do syta obiadem, z kolei jeśli nie przepadamy za łososiem, to ze spokojem możemy wziąć dokładkę deseru.

Ładna, dodatkowa papeteria ślubna na stole może być pięknym, uzupełniającym elementem dekoracyjnym. Poniżej przedstawiamy propozycję menu ślubnego znalezione w internecie.Prezentujemy także kilka naszych propozycji. Każdy wzór można postawić w ramce na środku stołu, wówczas będzie dostępny dla kilku osób lub położyć indywidualnie na każdym talerzu.

Menu ślubne na papierze ekologicznym (tutaj).

Zielone menu ślubne (tutaj).

Menu ślubne z elementami różowych kwiatów (tutaj, tutaj i tutaj).

Granatowe kwiaty na menu (tutaj i tutaj).

Menu ślubne z minimalistycznymi elementami grafik Pary Młodej (tutaj i tutaj).

Posiadamy w ofercie także składane, stojące menu ślubne (tutaj i tutaj). 

Zapraszam do kontaktu i do zadawania pytań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl